Sposób na ładne udekorowanie stołu

W życiu większości kobiet pojawia się taki moment, że czegoś zaczyna jej brakować. Hipotetycznie wszystko jest tak jak powinno być, na swoim miejscu. Własny, czysty dom, kochający mąż, kulturalne i wspaniałe pociechy, a pomimo tego w sercu jest wielka dziura, która pobudza do działania. Chcąc ją wypełnić, należy przystanąć na kilka chwil i odpowiedzieć sobie na pytanie co wypada odmienić w swoim powszednim życiu, jak nadać mu nowej barwy.
Dodał: Rossmann
Jest szereg atrakcyjnych rozwiązań, które z pewnością zagwarantują powrót do dawnej harmonii. Można chociażby poświęcić czas na odnowę biologiczną własnego ciała, wybrać się z przyjaciółkami w wymarzoną podróż, odświeżyć własną szafę czy chociażby wykonać renowację i ożywić miejsce, w którym się mieszka. Wszystkie te warianty wymagają wysokich nakładów pienięznych, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Jest jednak interesujące rozwiązanie. Naturalne jest, że w każdej kobiecie tkwi utalentowana artystka, dlatego warto zainteresować się techniką zwaną decoupage. Jest to technika ozdobna, którą może praktykować każdy, nawet osoba, nigdy nie mająca wcześniej do czynienia ze sztuką, a co najważniejsze nie potrzebne są do tego wysokie nakłady pieniężne. Wystarczy jedynie nieskrępowana wyobraźnia i wymagane elementy. Technika ta opiera się na wycinaniu wszelakich wzorów z przystosowanych papierów oraz serwetek do decupage (zainteresowany? i naklejaniu ich na powierzchnie wykonane, z tkanin, metalu, ceramiki czy ze szkła.
Cała filozofia opiera się na tym, żeby na przyklejony wzór nałożyć stosowną liczbę warstw lakieru, tak aby nie możliwe było wyczuć różnicy pomiędzy teksturą, a naklejonym schematem. W taki sposób przystroić możemy bezwzględnie wszystko, co naszym zdaniem wymaga odświeżenia, począwszy od ścian czy krzeseł, aż po wazony czy nawet standardowe podkładki na stół. Wystarczy wybrać pasujące do wystroju naszego lokum ornament. Najbardziej popularne są wzory kwiatowe, które beniezaprzeczalnie oświetlą i nadadzą szyk wybranym elementom. Takie zajęcie na pewno spowoduje, że po raz kolejny zagości uśmiech na twarzy każdej kobiety.


Kolejne teksty

Umeblowanie na miarę

meble kuchenne   slider
Dodał: Mebel Rust
Na podstawie: Mebel Rust
Kupowanie umeblowania do mieszkania nie jest prostą kwestią. Należy dopasować elementy umeblowania do wykończenia pomieszczeń, a wszystkie części do siebie nawzajem. Często zdarza się również, że posiada się elementy wystroju z poprzedniego mieszkania, lub takie które trzyma się z sentymentu. Je też trzeba będzie dopasować do reszty tak, by nie było zbyt wielkiego kontrastu. Dobór umeblowania zależy w dużej mierze od upodobań mieszkańców. Ograniczać mogą być posiadane finanse, jak również powierzchnia do urządzenia. Doskonałym pomysłem są meble na wymiar. Cieszą się aktualnie wielkim powodzeniem, o czym świadczą wyniki wyszukiwania w Internecie haseł w rodzaju „meble na wymiar Warszawa”.
18-07-12 02:42:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.