Co kupić swej żonie, aby nieco poprawić jej samopoczucie?

To zapewne żadna tajemnica fatimska, że zadaniem kochającego męża musi być to by jego żona niemalże w każdej minucie miała bardzo dobry humor. Wiadomo, iż bardzo trudno to zrealizować, ale spróbujmy.
Uśmiechnięte małżeństwo
Dodał: Gareth Williams
Na podstawie: http://www.flickr.com
Naturalnie nikt nie może myśleć, że zadaniem żony nie powinno być wieczne szczęście swojego faceta. No dobrze, to co w takim razie poradzić mężczyznom, którzy poszukują fantastycznego pomysłu na prezent? Na wstępie trzeba się skupić na czymś trochę droższym.

A mianowicie żona bez cienia wątpliwości będzie doceniała zagraniczną wycieczkę. Co jak co, ale w żadnym przypadku np. spędzenie weekendu w Wenecji nie może być wtopą. Trzeba naturalnie wykosztować się, ale jeżdżenie po świecie, odkrywanie fajnych miejsc jest w istocie warte własnej ceny. A zresztą w pobliżu Polski mieści się aż tak wiele urokliwych miejsc, że pewnie aż tak mocno to się pewnie nawet nie wykosztujemy. Wspaniale, iż w dzisiejszych czasach cały świat stoi przed właśnie nami otworem.

Z pewnością porcelana na prezent (przykładowo: porcelanowe produkty na to także strzał w dziesiątkę. Chociaż w przypadku porcelany ciężko w sposób jednoznaczny rzec, że małżonka będzie bardzo usatysfakcjonowana. To chyba jasne, iż trudno w pełni przypaść do gustu wszystkim paniom. Porada w temacie
Zakochana para
Dodał: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com
zakupu porcelany żonie: kupmy coś z nieco wyższej półki, bo generalnie im wyższa cena, tym automatycznie wzrasta jakość wykonania. Ręcznie tworzona porcelana (prezent w formie porcelany) powoduje, iż będzie także tak jakby formą ulokowania oszczędności. Za pewien czas będzie można po prostu sprzedać porcelanę za lepsze pieniądze.


Kolejne teksty

W jaki sposób zagwarantować dietetyczne odżywianie swoim dzieciom?

Szkolne śniadanie
Dodał: ZM Pekpo
Na podstawie: ZM Pekpo
Coraz częściej słyszy się, że już dzieci w wieku przedszkolnym mają problemy z odpornością, alergią czy wieloma innymi przykrymi infekcjami. Jest to wyjątkowo ciężki problem, ponieważ ciężko wytłumaczyć sobie, dlaczego maluchy w początkach swojego życia w ogóle chorują. Według licznych specjalistów, w znacznych przypadkach winę ponoszą matki, które w trakcie ciąży nie dbają o siebie i dziecko wystarczająco dobrze. Zapominają one szczególności o zdrowych nawykach żywieniowych i odpowiednim stylu życia.

Bardzo dobrym pomysłem na prezent jest również najzwyczajniej zabranie swojej małżonki, miłości życia, do jakiejś galerii handlowej. Kobiety uwielbiają uprawiać shopping, więc jeżeli zakupimy im buty albo spodnie bez wątpienia będą pod bardzo dużym wrażeniem. Pewnie czymś w miarę oczywistym jest to, że pewne upominki należałoby małżonce kupować nieco częściej. Na przykład kwiaty - przecież bądź co bądź niemal każda przedstawicielki płci pięknej wprost przepada za kwiatami. Niby nie jest tak?
18-07-12 02:09:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.