Jak prosto wziąć ze sobą jedzenie i picie wychodząc z domu?

Zbliża się lato, przez wielu ludzi niecierpliwie wyczekiwana część roku. Ciepłe promienie słoneczne, łagodny wiatr i flora, która co rano wstaje do życia. Kto z nas tego nie brakuje, w trakcie każdej innej pory roku? Wystarczy, że tereny się zazielenią, pojawi się słońce, a momentalnie każdy wychodzi z domu by móc wreszcie poczuć je na własnym ciele. Pomysłów na spędzenie swobodnych chwil w takim czasie jest mnóstwo.
Dodał: MollaSpace
Jedyne co trzeba zrobić to zwołać wszystkich znajomych i wspólnie obmyślić wyjazd za miasto, zapakować najpotrzebniejsze rzeczy i oderwać się od codziennych spraw. Wystarczy zabrać koć, piłkę do kopania, paletki do badmintona, ringo, napełnić bak samochodu do pełna i ruszyć w drogę, dobra zabawa murowana. Należy wziąć pod uwagę, że konieczne są w upalne dni zimne napoje, które powinny ochłodzić i gwarantować aby nasz organizm nie uległ odwodnieniu, szczególnie w trakcie uprawiania sportu. Znakomicie do tego celu przystosowana jest lodówka turystyczna, która z pewnością zmieści sporą ilość ulubionych napojów i pozwoli utrzymać ich chłodną temperaturę. Wystarczy zaledwie na jej dole umieścić zamrożony worek z kostkami lodu i gotowe. Przystosowana jest ona do przechowywania zarówno napojów gazowanych jak i niegazowanych. Należy mieć w pamięci, że mimo swojej funkcji, częste otwieranie lodówki, może ocieplić nasze trunki, dlatego można dodatkowo przykryć ją kocem, aby nie traciła swojej temperatury.
Gdy nasz wypad przeciągnie się do godzin wieczornych, warto aby nasz ”szofer” przed rozpoczęciem jazdy powrotnej, pobudził się na przykład kawą, co pozwoli zachować mu trzeźwość umysłu. Warto w takich chwilach mieć przy sobie kubek termiczny (chcesz zobaczyć ofertę? ), który dostosowany jest do podtrzymywania ciepła. Dlatego przed wyjazdem warto zaparzyć sobie w nim kawę lub herbatę zieloną która ma właściwości pobudzające. Kubek tego typu jest dostępny w większości sklepów, a ich cena zaczyna się już od 9,99 złotych. Jednak należy pamiętać, że im większa cena tym dłużej zautrzymane jest ciepło napojów. Właściwego zakupu zrealizujemy, gdy nasz kubek będzie spełniał kilka oczekiwań. Powinien być wyprdukowany ze stali nierdzewnej, posiadać szczelne, wytrzymałe zamknięcie z blokadą, komfortowy uchwyt oraz szczelną zakrętkę z uszczelką. To wszystko zredukuje możliwość wypłynięcia napoju. Będąc w posiadaniu tych wszystkich elementów nasz wypad, na pewno okaże się znakomitym pomysłem, a każdy wróci naładowany pozytywną energią.


Kolejne teksty

Potrzebne w każdej kuchni przed ważną imprezą

Dekoracje na stole
Dodał: Dinner Series
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy zbliża się spotkanie lub impreza z bardzo istotnej okazji, takiej jak dwudziestopięciolecie ślubu rodziców lub pięćdziesiąte urodziny taty, koniecznie musisz zwrócić uwagę na dopilnowanie wszystkich szczegółów. Jeżeli zdecydujemy się na przygotowanie i zorganizowanie tej imprezy w swoim domu bądź w wynajętej sali mieszczącej więcej gości niż w ciasnym pokoju, należy zadbać o to aby potrawy zostały umiejętnie dobrane i odpowiednio przyszykowane, a stoły szczegółowo nakryte.
18-06-22 13:38:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.