Co zrobić by odmienić wnętrze Twojego mieszkania, by zrobiło wrażenie na Twoich znajomych?

przez | 8 lipca 2021
Biały – ponadczasowy kolor, klasyczny i elegancki. Często preferujemy ją do wykończenia sypialni. Stanowi to idealny wybór w przypadku, kiedy nie posiadamy dzieci. Dziś pomysł na białą sypialnię i jej wyposażenie.

Aranżacja wnętrz

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl
Kiedy jesteśmy radosnymi rodzicami kilku maleństw, nie jest to dobry pomysł. Dlaczego? Z prozaicznego powodu. Maleństwa – to wieczny bałagan i trudne sytuacje, dużo plam. Z tego powodu musielibyśmy bardzo często sprzątać i wielokrotne pranie pościeli. Poczekajmy kilka lat, aż nasze pociechy będą w bardziej mniej szalonym wieku!

Jeśli możemy sobie pozwolić na luksus białej sypialni, powoli zaplanujmy przestrzeń. Najważniejszym elementem pokoju powinno być spore łóżko ustawione w głównej części pomieszczenia. Kolejnym potrzebnym meblem będzie szafka z szufladami.

Schowamy w niej pościel. Jeśli po wstawieniu tych dwóch mebli znajdziemy jeszcze miejsce w pomieszczeniu, możemy pomyśleć o szafie na ubrania. Nie polecamy dostawiać większej ilości elementów meblościanki. Sypialnia stanow miejsce relaksu, należy ją urządzić minimalistycznie, tak by nie była chaotyczna – biała sypialnia aranżacje.

Po wyborze mebli, ich wystawieniu, inwestycji w wygodny materac, powinniśmy nam wybrać pościel i dodatki. Fajną koncepcją będą czarne dodatki. Klasyczna kompozycja nada wnętrzu wytworności. Dobierzmy zatem czarno białą pościel. Zdjęcia na ścianie powieśmy w czarnych ramkach – . Ciekawym pomysłem będzie drukowanie ich w czaro-białej wersji. Inspiracje można znaleźć na wielu stronach poświeconych wnętrzarstwu. Do tego dwie-trzy ciemne doniczki na kwiaty na parapecie i aranżacja gotowa! A! Zrób jeszcze kilka zdjęć i podziel się efektami działań!