Obiad
garnek, gotowanie
Na podstawie: pixabay.com

Wystarczy udręk w kuchni. Tam musi być urozmaicenie i dobry, pyszny czas.

Bardzo mnóstwo chwil spędzamy przy przygotowywaniu w kuchni. O ile już gotujemy śniadanie, jakąś lekką przekąskę bądź obiad, zazwyczaj trwa to jakiś czas. Istnieją możliwości, przy użyciu których ten moment będzie bardziej ekonomicznej wykorzystany.
zupa
Dodał: Elsie Hui
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak smakuje nasza kuchnia czyli krótki przegląd tego, co z reguły się jada na obiad.

Sposobów na zdrowy, pożywny obiad pewnie będzie tyle, ilu jest kucharzy. Chyba każdy z nic ma jakiś pomysł na niepowtarzalne, wyjątkowe danie, jakim będzie mógł zachwycić gości. W naszych domach obiady najczęściej będą się składać z dwóch dań, to znaczy dania głównego oraz zupy.
naczynie do fondue
Dodał: MSM Mońki
Na podstawie: MSM Mońki

Zadbaj o estetyczną oprawę posiłków i kup gustowne naczynia

Gustowna oraz estetyczna oprawa stołu bywa bardzo istotna, zarówno podczas codziennych spotkań przy stole, jak i ważniejszych imprez i świąt. Jeżeli chce się uczynić na zgromadzonych gościach jak najlepsze wrażenie, jak też podnieść wrażenia estetyczne w trakcie codziennie spożywanych rodzinnych posiłków, trzeba zakupić piękną zastawę stołową.
Ziemniak z warzywami i sosem czosnkowym
Dodał: Develey
Na podstawie: Develey

Dania z jajek i ziemniaków

Kartofle są jednym z najbardziej popularnych produktów na polskich stołach. Typowy obiad w Polsce złożony jest z mięsa, kartofli i jarzyn. Są one też także najważniejszym składnikiem popularnych dań, do których należą przykładowo pierogi czy kopytka. Sporą liczbę miłośników posiadają także placki ziemniaczane, przyrządzane na słodko lub wytrawnie. Różnego rodzaju sałatki i zapiekanki z ziemniaków są dobrym urozmaiceniem zwykłego jadłospisu. Jajka natomiast spożywane są niemal tak samo chętnie, w rozmaitych formach. Są też koniecznym składnikiem ciast i różnych dań, takich jak na przykład naleśniki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.